Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřel nejmocnější miliardář světa David Rockefeller!

Dožil se úctyhodného věku!
Zemřel nejmocnější miliardář světa, který měl kontakty po celém světě. David Rockefeller se dožil neuvěřitelných sto jedna let a nalezli ho v pondělí ráno mrtvého v jeho bytě. Byl to poslední žijící vnuk zakladatele rodu Johna Davison Rockefellera a přežil všechny své bratry.

David Rockefeller měl obrovskou chuť žít. O tom také svědčí fakt, že se dožil úctyhodných sto jedna let. Narodil se 12. června 1915 v New Yorku do opravdu bohaté a velmi vlivné rodiny.

Měl pět sourozenců a vystudoval Harvardovu univerzitu a prestižní London School of Economics. Zde se také setkal s pozdějším americkým prezidentem Johnem Fitzgeraldem Kennedym. David Rockefeller byl bohatý a vlivný bankéř, účastnil se bojů v druhé světové válce a vedl jednu z největších bank světa Chase Manhattan Bank.

Je otcem šesti dětí a byl posledním žijícím vnukem ropného magnáta a nejbohatšího muže současné historie Johna Davisona Rockefellera. Bohužel ho dnes ráno našli mrtvého v jeho domě. Smrt jednoho z nejbohatších lidí světa potvrdil rodinný mluvčí Fraser P. Seirel. V červnu by oslavil rekordní sto druhé narozeniny.

Související články

Další články