Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zeman na vrcholu kariéry: Stal se novou atrakcí v STRAŠIDELNÉM ZÁM­KU

+ Dalších 14 fotografií
důstojné
Zatímco na Slovensku propukly bujaré oslavy zvolení charismatické prezidentky Zuzany Čaputové (45) ,česká hlava státu se projíždí na Matějské ve vozítku ve strašidelném zámku. A ze snímků, které publikoval mluvčí Jiří Ovčáček na Twitteru, je zřejmé, že Miloš Zeman se vrátil do dětských let. Na internetu se ale mluví i o tom, že by klidně mohl být součástí atrakce, kdy by hravě postrašil nejmenší...

O víkendu i Slováci zvolili novou hlavu tátu – stala se jí žena, politička a advokátka Zuzana Čaputová. Mnoho evropských politiků gratulovalo ke zvolení uhrančivé blondýnky, ve které Slováci vidí bojovnici za spravedlnost a především reprezentativní osobu pro jejich zemi.

Ani česká hlava státu v tak důležitém období nelenila! Miloš Zeman si v krásném pondělním počasí udělal výlet na Matějkou pout, kde se vrátil do dětských let. Pochlubil se srdcem z perníku, ale otestoval i vozítko ve strašidelném zámku.

Na internetu snímek, který zveřejnil jeho mluvčí Jiří Ovčáček na sociální síti Twitter, ocenilo mnoho lidí. Někteří z nich dokonce nabyli pocitu, že Zeman by mohl místo funkce prezidenta vykonávat záslužnou funkci – být atrakcí v domě hrůzy. „Nejen politikou je člověk živ! Pan prezident dnes dopoledne zavítal na Matějskou pouť, která se koná na pražském Výstavišti. Bylo to fajn,“ okomentoval roztomilé snímky českého prezidenta Jiří Ovčáček.

Je evidentní, že hlavy státu obou zemí mají rozdílné nálady – jedna pracuje, druhá se baví…

Mohlo by vás zajímat

Další články