Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ze sexy modela žádaným upírem: Robert Pattinson a cesta jeho života v 7 fotografiích

Robert a jeho život v sedmi fotografiích.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Další 3 fotografie

Patří mezi nejslavnější herce současnosti, a to i přesto, že ho mnozí považují za člověka bez talentu. Ať už máte na Roberta Pattinsona (27) jakýkoliv názor, pravdou je, že se mu daří. Milují ho statisíce dívek po celém světě a na kontě má slušný balík peněz. Vybrali jsme pro vás několik fotografií, které mapují některé okamžiky jeho života.

Na prvních fotografiích je britský rodák zvěčněn ještě jako malý či dospívající chlapec. Robert se v pubertě živil modelingem – jeho matka totiž pracovala v modelingové agentuře, a tak synovi s nevšední tváří dohodila pár zakázek.

Roberta ale víc než modeling, pro který, jak sám říká, neměl vlohy, bavilo herectví. Začalo se o něm mluvit zejména v době, kdy ztvárnil roli Cedrica Diggoriho ve dvou dílech filmové série Harry Potter. Největší slávy se ale samozřejmě dočkal až v době, kdy si zahrál zamilovaného upíra Edwarda Cullena ve slavné Twillight sáze. Tam se také zamiloval do své herecké kolegyně Kristen Stewart, jenž jej podvedla, a tak ji pustil k vodě.

Momentálně Pattinson natáčí jako na běžícím páse, ale lásku žádnou nemá. Pokud patříte k jeho fanynkám, zkuste za ním někdy zajet do Londýna, tvářit se mrtvolně jako Kristen a třeba si vás všimne.

Související články

Další články