Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Že by další proměna roku? Z missky Válkové je rajcovní blondýna. Líbí se vám?

Jitka Válková výrazně zesvětlila vlasy.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Modelka a misska Jitka Válková (22) se nedávno rozešla s letitým přítelem, lovcem celebrit Mirkem Ciprou (41), a aby za tímhle vztahem udělala pořádnou tečku, provedla to, co dělá dost holek – změnila barvu vlasů.

Klišé neklišé, z Jitky je teď téměř blondýnka, kadeřnice jí výrazně zesvětlila vlasy a vytvořila ombré přechody, které teď sice nosí každá, ale zase na druhou stranu záleží na provedení a samozřejmě na výsledném efektu.

Válková rozhodně nevypadá tuctově, tahle změna jí prospěla, stejně jako to, že dala Ciprovi kopačky, a když se ještě bude dobře rozhodovat a netlačit na pilu, třeba si ji přestane i společnost dobírat jako rádoby zpěvačku s ambicemi, které jsou daleko od reality.

Podobně před několika měsíci prodělala změnu image i Jitka Čvančarová, která si nechala vlasy zesvětlit kvůli práci, výsledný efekt byl ale tak skvělý, že herečka zatím zůstává stále blond.

Související články

Další články