Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zdrcující rána pro Dominiku Gottovou: Kvůli manželovi může skončit jako bezdomovec

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
rozvod gottové
Ve finských Helsinkách létají hromy blesky! Tolik podrazů dcera zesnulého Karla Gotta (†80) po téměř dvaceti letech manželství nečekala. Dominika Gottová (46) musí čelit nejenom neskrývané nevěře, ale i exekucím. Timo Tolkki (53) nasekal dluhy, které je mohou připravit o střechu nad hlavou!

Dominika Gottová (46) podává po dvaceti letech manželství s Timem Tolkkim (53) žádost o rozvod. Bývalý metalový kytarista, jenž bojuje s maniodepresemi, dceru Karla Gotta (†80) zklamal na všech frontách!

Nejprve rozkřikoval, že budou chtít peníze za vilu na Bertramce. Dominika si pak poklepala na čelo a popřela to. Jenomže tím Timovo řádění nepřestalo, okradl manželku o vzácné šperky a nechal se přistihnout při sexu s milenkou (24). To nejhorší přišlo záhy. Na dvojici si došlápli exekutoři!

„Přerovnávala jsem noviny a našla jsem mezi nimi dopis, že Timo půl roku neplatil nájem a že pokud ho neuhradíme, budeme vystěhováni,“ svěřila Gottová deníku Blesk s tím, že dluh dosahuje zhruba 200 tisíc korun.

Radši pije a volá milence

Když ho nezaplatí, o pronajatý domek na okraji Helsinek je připraví. „Timovi je to jedno, vůbec to neřeší, pořád si telefonuje s milenkou a pije. Jako chlap opravdu naprosto selhal! Vůbec nevím, co budu dělat,“ dodala zdrcená Dominika.

Navzdory plánovanému rozvodu se jí Finsko opouštět nechce, protože si našla dobře placenou práci v sushi restauraci. Možná jí ale nezbude nic jiného než se vrátit do Prahy. „Vůbec nevím, jak to s bydlením vyřešit, takže všechny varianty jsou na stole,“ uzavřela Mistrova prvorozená dcera.

Související články

Další články