Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou a že má tajemství z minulosti. O čem to mluvila? O financování ČSSD? Nebo o tzv. Kubiceho zprávě? Je toho jistě hodně, ale co měla Petra na mysli konkrétně? Zkoušeli jsme jí volat, ale telefon má vypnutý.

Jiří Paroubek byl sdílnější. Na tom, co sdělil webu TN.cz, by prý nic neměnil. „Jen tam doplňte "možný“ odchod," prosil redakci eXtra.cz kdysi mocný muž a po telefonu šlo poznat, že se mu chvěje hlas a sotva zadržuje slzy.

„Moje žena trpí již několik měsíců těžkými depresemi a používá k jejich tlumení silné léky. To je podle mého názoru příčinou problémů z posledních týdnů, které vyplynuly z jejího chování. Já samozřejmě udělám vše pro to, abych udržel vztah a manželství,“ uvedl již dříve Paroubek.

O rozchodu známého páru informoval deník Blesk s tím, že Petře Paroubkové mohlo vadit, že se Jiří v poslední době znovu intenzivně stýká se svou exmanželkou Zuzanou. Jenže nyní se zdá, že jde o mnohem hlubší spory.