Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcení rodiče Magdy, která zemřela v Egyptě: "Jela si odpočinout a vrátila se v urně!"

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Rodiče krásné Polky Magdy Zukové, která se už nevrátila z dovolené v Egyptě se stále nemohou smířit s dceřinou smrtí. V pátek byla provedena rozsáhlá šestihodinová pitva, která by konečně mohla odhalit příčinu její smrti.

Výsledky pitvy ještě nejsou známé. Čeká se především na výsledky z toxikologie. Právě ty by mohly objasnit, co se dívce skutečně stalo. Podle všeho byla dívka vysoce psychicky labilní. To dokazují i záběry z nemocničních kamer, na nichž dívka divoce bojuje s personálem. Ten ji musel dokonce připoutat na lůžko, nakonec však vyskočila z okna

Magdino tělo bylo tento týden převezeno do Polska. Pohřeb se bude konat 23. května v Bogatynii, kde se narodila. "Jakmile o tom začneme mluvit, nedokážeme přestat plakat. Jsme na pokraji zhroucení. Jela si odpočinout a vrátila se nám v urně!“ svěřili se zdrcení rodiče Newsweeku.

Jejich dcera byla prý velmi cílevědomá a soběstačná Podle přátel ale také dost naivní a důvěřivá. Právě to se jí mohlo stát osudným. Podle známé detektivní kanceláře do Egypta odletěla jako společnice. Magda se tedy snadno mohla stát obětí obchodníků s bílým masem.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články