Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zdrcená Lela neudržela slzy: Bolestivá vzpomínka na dvojčátko Lili. Každý den jsem se modlila, říká

Lela Ceterová na oslavě.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
tragédie

Manželka MMA bijce Karlose Vémoly (38) Lela Vémola (34) zavzpomínala na smutnou tragédii, která se stala před porodem její dcery Lili. Malá totiž pocházela z dvojčat, bohužel druhé miminko předčasně zemřelo. Ceterová otevřeně promluvila o svých pocitech, které ji tehdy sužovaly, a dala průchod emocím na svém Instagramu.

Lela Vémola, za svobodna Ceterová, v sobě dlouho držela smutek, který ji sužoval. Předtím, než se jí narodila dcera Lili, totiž prodělala velkou ztrátu. Lili pocházela z dvojčat, což si influencerka dlouho nechávala pro sebe. Dceřin sourozenec se ale nikdy nenarodil a v ohrožení byla i samotná Lili. K tomu se nyní Lela ve svých vzpomínkách vrátila a neudržela slzy.

"Mně vyběhly vzpomínky, já jsem neskutečně šťastná, že tu Lilinku mám. Měla jsem velmi těžké těhotenství a Lilinka bohužel přišla o své dvojče. Několikrát mi genetické testy vyšly hodně špatné a bylo to zlé. Já jsem ale nepřestala bojovat, měla jsem skvělou doktorku. Snažili jsme se a vyšlo to. Zjistili jsme, že Lilinka bude zdravá i přesto, že mám špatnou krev," rozplakala se Lela na sociálních sítích.

Lela všechno zvládla sama

Nakonec to ale všechno krásná blondýnka ustála. A že toho nebylo málo, čemu v životě čelila. Její manžel Karlos Vémola v tu dobu trénoval na důležitý zápas a ona byla na všechno sama. Na kontroly chodila se svou maminkou, Karlos k ní přijel až těsně před porodem, jak se tehdy svěřila Expresu.

Lela ve videu dále mluví o tom, jak jí mnoho lidí ublížilo, ale ona jim vždy dokázala odpustit, protože to má prostě v povaze. Jako lék na duševní pohodu radí myslet pozitivně. "Každý den jsem se modlila, aby bylo všechno v pořádku, a vidíte, fungovalo to," dodala na závěr influencerka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy