Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

Učitelka, která je snem každého patnáctiletého chlapce na světě.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie

V Americe je prostě možné to, o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy pohledná paní učitelka svedla svého studenta, tentokrát patnáctiletého chlapce.

Jennifer Sexton dokonce za ním jednou jela přes 1000 kilometrů, jenom aby spolu mohli mít sex, když byl chlapec na letní dovolené.

Už nějakou dobu se na střední škole Hollis Middle School spekulovalo, že mezi paní učitelkou a jejím studentem může něco být, protože byli častokrát viděni spolu o samotě, ale chlapec tehdy nic neprozradil a jenom tvrdil, že je paní učitelka prostě skvělá a má o své studenty zájem.

Nakonec se asi něco změnilo a policii o všem řekl. Například o tom, že poprvé měli spolu sex přímo ve třídě. Pak spolu souložili také v jejím autě, v hotelech, u ní doma, a dokonce v domově jejího otce, který je pastor.

Nebohé učitelce teď hrozí vězení kromě jiného za znásilnění nezletilého. V Americe jsou na takové věci hodně přísní.

Související články

Další články