Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zdevastovaná kámoška feťačky Katky: Fotky z mládí, které neměl nikdo vidět!

Zdroj: Facebook, Instagram, eXtra.cz
+ Dalších 76 fotografií
Závislačka Petra
Přes patnáct let se Petra Cielová zná s nejznámější českou narkomankou Katkou Bradáčovou. Kdysi spolu žily v jednom bytě, kde vařily pervitin. Jejich cesty se ale rozdělily a každá je teď jinde. Hrdinka časosběrného dokumentu Heleny Třeštíkové se odstěhovala za Prahu, dcera slovenských scenáristů válčí s drogovou závislostí v léčebně. Nedávno se na povrch dostaly mrazivé záběry, na kterých je Petra úplně mimo. Po pár týdnech pro změnu kolují po sociálních sítích fotky, na nichž je Petra ještě mladá a nezhuntovaná!

Petra Cielová je dcerou scenáristické dvojice Hany Cielové (62) a Štefana Uhrika (64). Před dvěma lety se dokonce prošla po červeném koberci v Karlových Varech. Závislost na drogách ji však huntuje už přes patnáct let.

Už dřív přiznala, že se známou feťačkou Katkou vařila v bytě pervitin. Od začátku roku se snaží s návykovými látkami seknout. Do léčebny se nechala zavřít už poněkolikáté. Sedí tam od května, kdy se po Praze pohybovala s nateklou tváří a nemohla ani mluvit.

„Bárbína určitě není zlá holka. Ale mezi feťáky se podrazy konají prostě denně. Dřív to tak nebývalo, ale v dnešní době je to čím dál horší,“ řekla eXtra.cz o Petře Katka.

Na povrch se teď dostaly i fotky, na kterých ještě Petra nebyla zbídačená drogami. "Tady mi bylo 19 let," posteskla si Cielová nad snímkem, na němž snad naposledy nevypadala jako ze starého železa. Tak doufejme, že tentokrát to klapne a Petra se z léčebny vrátí jako nový člověk.

Související články

Další články