Justin Poole je americký voják, který je toho času odvelen do služby na základnu v Asii a má jen omezené možnosti, jak si během devítiměsíční služby popovídat se svou ženou Rachel, která byla ve vysokém stupni těhotenství.

Jednou z takových možností kontaktu je videochat a toho zrovna oba manželé využívali, když šokovaný a zděšený voják v Asii v přímém přenosu viděl, jak na jeho ženu doma v Texasu zaútočil ozbrojený muž a několikrát ji pobodal.

Justin zalarmoval z Asie policejní hlídky v Texasu a ty ženu přepravily do nemocnice v kritickém stavu, útočníka ihned našli. Jednalo se o devatenáctiletého Coreyho Bernarda Mosse, který se ukryl v domě, než přišla Rachel z pochůzek.

Corey vypověděl, že mu Justin dluží nějaké peníze za opravu vozu, a proto si je chtěl takto vymoci. Mezitím v nemocnici doktoři museli císařským řezem porodit dítě, zatímco matka byla v bezvědomí a stále ještě nemá vyhráno.

Justin Poole byl ihned propuštěn ze služby zpět do Texasu a nyní pečuje o svou rodinu a hlavně o ženu. Dokonce byl pro ni zřízen i dobrovolnický fond, aby mohla být zaplacena drahá léčba.