Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdeněk Piškula se líbal s další youtuberkou. Víte, o koho jde?

Zdeněk Piškula se líbá s youtuberkou Týnuš Třešničkovou.
Herec a nyní i muzikant Zdeněk Piškula se toho nebojí. Po rozchodu s Teri Blitzen byl vyfocen při polibku u takzvané Kissing gate s youtuberkou Týnuš Třešničkovou. Co na jeho nový "románek" říkají jeho fanynky?

Bránu Kissing gate mohli lidé poprvé vidět právě ve videoklipu Zdeňka Piškuly k jeho nové „Balič novodobý“, ve které Zděněk popisuje, jak dnešní generace prožívá emoce jen ve virtuálním světě. Video, které končí polibkem s bloggerkou Týnuš Třešničkovou poprvé odhaluje jakési počítadlo reálných zážitků, bránu, jež na sobě nese velké rty a započítává reálné polibky. Kissing gate má nejen ukázat, ale i motivovat teenagery k tomu, aby své emoce neprožívali jen pomocí lajků, komentářů a smajlíků. Piškula teď s Kissing gate vyráží do velkých českých měst. V rámci roadshow se Kissing gate objeví ve třech městech – v Brně, Ostravě a Praze. Které z nich dostane nejvíce polibků? Poprvé bude brána sčítající polibky připravena již tento čtvrtek 15. 10. v Brně u vchodu obchodního centra Vaňkovka, kam se budou moci všichni zájemci přijít políbit mezi 14:00 až 19:00. Dále Kissing gate poputuje do Ostravy, kde bude započítávat polibky v pátek 16. 10. ve stejný čas u vchodu do nákupního centra Nová Karolína. Naposledy bude počítadlo polibků umístěno v Praze u vstupu do metra u nákupního centra Galerie Harfa. Zájemci se sem mohou přijít políbit tuto neděli 18. 10. od 14:00 do 19:00. Na pražskou Kissing gate navíc zavítá také populární Zdeněk Piškula a možná dojde i na polibek!

Související články

Další články