Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zdeněk Macura na chatu v redakci eXtra.cz: Proč Iveta při útěku neměla obuté boty a co stojí za plánovanou svatbou s Rychtářem?

Zdeněk Macura na chatu v redakci eXtra.cz: Proč Iveta při útěku neměla obuté boty a co stojí za plánovanou svatbou s Rychtářem?
Zdroj: eXtra.cz

Zdeněk Macura (39) dnes dorazil do redakce eXtra.cz, aby si s našimi čtenáři popovídal v unikátním videochatu na téma týrání žen, ale také jaké to bylo s Ivetou Bartošovou (47) během putování po Itálii

"Musel jsem Ivetě rychle sbalit nejnutnější věci. Třeba jsem jí řekl, ať si boty nazuje až v autě, což se nám vyplatilo," prozradil Macura, jak to bylo ve chvíli, kdy se rozhodl s Ivetou odjet do Itálie. Všichni mají ještě v živé paměti fotografii, kdy Zdeněk se zničenou Bartošovou odjíždí z Uhříněvsi, kde pěnice bydlí. Iveta se údajně bála, že se jí bude Rychtář mstít.

Jedna ze čtenářek eXtra.cz nechápala, jak je možné, že se Iveta s Josefem Rychtářem (55) teď tváří jako nejšťastnější pár pod sluncem a chystají svatbu. "To je případ, kdy se v domácím násilí střídají fáze násilí, napětí a líbánky. Když se Iveta vrátila z Itálie domů, nastala u nich právě ta fáze líbánek," míní Macura, který ale nevyvrací, že ho Iveta může znovu požádat o pomoc.

Proč se tedy Macura v kauze Bartošová nadále angažuje? "Je možné, že se zopakuje její prosba o pomoc, těžko říct. Momentálně řeším věci kolem baráku a další plány, takže ve věci s Ivetou už nejsem tak aktivní jako dřív," dodal Macura.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy