Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Žďár pohřbil hrdinného Petra, kterého ubodala schizofrenička. Nechyběly dokonce ani špičky komunistické strany!

Žďár pohřbil hrdinného Petra, kterého ubodala schizofrenička. Nechyběly dokonce ani špičky komunistické strany!
Zdroj: facebook.com, TN.cz
+ Další fotografie

V dnešní době se málokdy vidí, že se vás někdo zastane, když je potřeba Petr Vejvoda (†16) takový byl. Chtěl pomoct kamarádce ze školy, když ji napadla šílená schizofrenička Barbora Orlová (26) s nožem. To se mu sice podařilo, on sám ale útok nepřežil.

Dnes se s ním rodina, přátelé i mnoho lidí, kteří si váží jeho hrdinského činu, přišli rozloučit. Podle Blesk.cz se směrem k obřadní síni táhly davy lidí. Rodiče se rozhodli nechat rakev s tělem jejich syna otevřenou.

Smrt Petra byla možná úplně zbytečná. Orlová zaútočila už jednou. Jako čtyřiadvacetiletá přišla do havířovské školy s několika zbraněmi. Nožem v jídelně napadla vychovatelku, která se snažila bránit sedmiletou školačku.

Dnešní funus odpovídá zájmu veřejnosti jak o příběh, tak o samotné téma izolace duševně nemocných pachatelů trestných činů.

Na pohřeb se dokonce dostavil sám předseda Komunistické Strany Čech a Moravy, pan Vojtěch Filip, který přijel osobně kondolovat otci mrtvého studenta, který je okresním tajemníkem KSČM.

Mrtvého studenta vyznamená příští rok prezident republiky a získá také cenu Michala Velíška, kterou každý rok uděluje Nadace TV Nova. Obojí zatím není oficiální, ale my to víme na sto procent.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy