Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

ZBYTEČNÁ SMRT: Dívka (†12) si chtěla vyfotit dokonalou selfie. Spadla ze 17. podlaží paneláku a zabila se!

Školačka měla celý život před sebou.
Lidé jsou pro tu nejlepší selfie schopni udělat prakticky cokoliv. Výjimkou není ani školačka Oksana B. (†12), kterou touha po dokonalé fotografii stála život! Spadla ze 17. podlaží a byla na místě mrtvá.

Mánie selfie pořád nekončí a lidé se navzájem předhání, kdo si vyfotí tu nejlepší. Mnohdy kvůli tomu riskují i svůj život! Po extrémní selfie toužila i školačka Oksana B. (†12). Ta dokonce neváhala přelézt římsu na střeše paneláku, aby se pak kamarádům na sociální síti mohla pochlubit dokonalou fotkou a získala co nejvíce lajků. Snímek se jí ale stal osudným.

Selfie sice stihla kamarádům poslat, ale nakláněla se u toho přes zábradlí a riskovala svůj vlastní život. Jejímu kamarádovi se zdály fotky moc nebezpečné a měl o ni strach. Když jí volal, už mu nebrala telefon. Tak chlapec poslal selfie její matce, jenže tou dobou už byla Oksana po smrti.

Školačka zřejmě neudržela rovnováhu, zavrávorala a zřítila se ze 17. podlaží paneláku v ruském Premu. Byla na místě mrtvá. "Byla to velmi milá dívka se spoustou přátel. Dobře se učila a ve škole neměla žádné problémy. Ráda tančila a chodila na angličtinu. Měla celý život před sebou a přišla o něj kvůli šílenství na sociálních sítích v podobě extrémních selfie. Není žádný jiný důvod, proč by přes to zábradlí jinak přelezla,“ napsal na sociální síti dívčin strýc.

Mohlo by vás zajímat

Další články