Mánie selfie pořád nekončí a lidé se navzájem předhání, kdo si vyfotí tu nejlepší. Mnohdy kvůli tomu riskují i svůj život! Po extrémní selfie toužila i školačka Oksana B. (†12). Ta dokonce neváhala přelézt římsu na střeše paneláku, aby se pak kamarádům na sociální síti mohla pochlubit dokonalou fotkou a získala co nejvíce lajků. Snímek se jí ale stal osudným.

Selfie sice stihla kamarádům poslat, ale nakláněla se u toho přes zábradlí a riskovala svůj vlastní život. Jejímu kamarádovi se zdály fotky moc nebezpečné a měl o ni strach. Když jí volal, už mu nebrala telefon. Tak chlapec poslal selfie její matce, jenže tou dobou už byla Oksana po smrti.

Školačka zřejmě neudržela rovnováhu, zavrávorala a zřítila se ze 17. podlaží paneláku v ruském Premu. Byla na místě mrtvá. "Byla to velmi milá dívka se spoustou přátel. Dobře se učila a ve škole neměla žádné problémy. Ráda tančila a chodila na angličtinu. Měla celý život před sebou a přišla o něj kvůli šílenství na sociálních sítích v podobě extrémních selfie. Není žádný jiný důvod, proč by přes to zábradlí jinak přelezla,“ napsal na sociální síti dívčin strýc.