Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ZBYTEČNÁ SMRT: Dívka (†12) si chtěla vyfotit dokonalou selfie. Spadla ze 17. podlaží paneláku a zabila se!

Školačka měla celý život před sebou.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Lidé jsou pro tu nejlepší selfie schopni udělat prakticky cokoliv. Výjimkou není ani školačka Oksana B. (†12), kterou touha po dokonalé fotografii stála život! Spadla ze 17. podlaží a byla na místě mrtvá.

Mánie selfie pořád nekončí a lidé se navzájem předhání, kdo si vyfotí tu nejlepší. Mnohdy kvůli tomu riskují i svůj život! Po extrémní selfie toužila i školačka Oksana B. (†12). Ta dokonce neváhala přelézt římsu na střeše paneláku, aby se pak kamarádům na sociální síti mohla pochlubit dokonalou fotkou a získala co nejvíce lajků. Snímek se jí ale stal osudným.

Selfie sice stihla kamarádům poslat, ale nakláněla se u toho přes zábradlí a riskovala svůj vlastní život. Jejímu kamarádovi se zdály fotky moc nebezpečné a měl o ni strach. Když jí volal, už mu nebrala telefon. Tak chlapec poslal selfie její matce, jenže tou dobou už byla Oksana po smrti.

Školačka zřejmě neudržela rovnováhu, zavrávorala a zřítila se ze 17. podlaží paneláku v ruském Premu. Byla na místě mrtvá. "Byla to velmi milá dívka se spoustou přátel. Dobře se učila a ve škole neměla žádné problémy. Ráda tančila a chodila na angličtinu. Měla celý život před sebou a přišla o něj kvůli šílenství na sociálních sítích v podobě extrémních selfie. Není žádný jiný důvod, proč by přes to zábradlí jinak přelezla,“ napsal na sociální síti dívčin strýc.

Související články

Další články