Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zázrak zvaný aromaterapie: 5 vůní, které nám přinesou klid do duše!

Zázrak zvaný aromaterapie.
Zdroj: archiv
Pokud toužíte po opravdové relaxaci a klidu, pak vyzkoušejte aromaterapii. Oddejte se příjemným vůním a nacházejte sami sebe i smysl svého života. Máme pro vás 5 základních olejů, které vám v tom pomůžou.

Vytáhněte svou oblíbenou aromalampu a dopřejte si pravidelnou relaxaci ve společnosti příjemných vůní. Toto sychravé počasí je tím pravým pro čaj, deku a vonné oleje. Pokud hledáte sami sebe, tzv. svůj střed, a nebo přemýšlíte o smyslu života, zapojte do vaší mysli i magické oleje. Tohle je 5 vůní, které vám budou nápomocné.

1. Bazalkový olej

Vůně bazalky vám skvěle pomůže při řešení vašich finančních problémů. Dopřejte si do své aromalampy pár kapek bazalkového oleje a provádějte takovou terapii co nejčastěji. Uvidíte, že vám vůně bazalky otevře mysl a pomůže vyřešit finanční problémy.

2. Růžový olej

Pokud ve vaší ložnici chybí přitažlivost, není nic snadnějšího než provonět pokoj růžemi. Stačí jen pár kapiček růžového oleje a vaše čichové buňky intenzivní a vzrušující vůni okamžitě zachytí. Nevěšte tedy hlavu, pokud vám to v posteli zrovna dvakrát neklape, a vyrazte pro růžový olej.

3. Heřmánkový olej

Potřebujete zklidnit mysl a ponořit se do meditace? Vyzkoušejte zklidňující účinky heřmánku. Pokud si pro uvolnění dopřáváte meditaci, není od věci kápnout si pár kapek oleje na čelo a na prsty rukou.

4. Vanilkový olej

Vanilka je velmi silné afrodiziakum a má pozitivní účinky na sexuální apetit. Pokud tedy chcete navodit erotickou atmosféru, nebojte se sáhnout po vanilkovém oleji a provonět zdi právě touto esencí. Uvidíte, že to bude příjemná změna.

5. Santalový olej

Santalový olej vám pomůže při zdravotních obtížích všeho druhu. Olej této vůně pomáhá posilovat imunitu a stimulovat veškeré orgány v těle. Pokud se tedy léčíte, dopřejte si i aromaterapii se santalovým olejem.

Související články

Další články