Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zázrak jménem jablečný ocet: 8 důvodů, proč byste ho měli mít vždy po ruce!

Jablečný ocet by rozhodně neměl chybět ve vaší domácí lékárně!

Máte doma jablečný ocet? Pravděpodobně ne. Přitom patří k všestranně využitelným přírodním produktům, na kterých se snadno stanete doslova závislí. Tohle je 8 důvodů, proč je tenhle Raw, organický, nefiltrovaný a nepasterizovaný produkt mnohem víc než jen zálivka do salátu!

1) Pomáhá při hubnutí. Pro každodenní hubnoucí kúru přidávejte 2 lžičky octa do 0,5 litru vody. Tuto směs usrkávejte kdykoliv během dne.

2) Může jej použít jako balzám na vlasy po jejich umytí. Zvýšíte tím jejich pevnost a lesk.

3) Přírodní jablečný ocet umí regulovat pH vaší pokožky. Zřeďte jablečný ocet dvěma díly vody a nanášejte tuto směs na tvář místo pleťového tonika pomocí bavlněných tamponů.

4) Pomáhá odstraňovat fleky ze zubů.

5) Je bohatým zdrojem přírodních enzymů, které pomáhají tělu zbavit se kandidy neboli kvasinek, které okupují lidské tělo. Kvasinky jsou zodpovědné za symptomy jako únava, špatná paměť, obrovská chuť na sladké a kvasinkové infekce.

6) Díky schopnosti redukovat hleny a čistit ucpané dutiny pomáhá s alergiemi.

7) Pokud v roztoku z jablečného octa vykoupete své čtyřnohé mazlíčky, můžete jim pomoci od blech a dalších kožních parazitů.

8) Pomáhá při pálení žáhy, protože odkyseluje a udržuje zásadité prostředí v těle.

Mohlo by vás zajímat

Další články