Dieta

Pokud si hned ráno dopřejete sklenici teplé vody, nastartujete váš metabolismus. Tím se zvýší vaše teplota organismu a budete tak spalovat více kalorií. Dokonale tak podpoříte hubnutí. Navíc voda pročišťuje střeva, ledviny a močové cesty.

Rychlejší trávení

Pokud 15 minut po jídle vypijete sklenici teplé vody, podpoříte tak trávení a zároveň nedovolíte tukům, aby se usadily. Teplá voda navíc pomáhá při vstřebávání všech vitamínů a minerálů, které organismus využívá pro svoje potřeby.

Lepší krevní oběh

Teplá voda vám prokrví celé tělo, a tak vyplaví toxiny z oběhového systému. Během několika dní budete mít více energie a budete uvolněnější. Hned se vám bude lépe pracovat a soustředit.

Lék na bolest

Voda je opravdu zázračná, a dokonce i léčí. Pokud budete teplou vodu pít pravidelně, zmírníte tak migrénu nebo bolesti břicha při menstruaci. Teplá voda totiž prokrvuje břišní svalstvo a orgány.

Boj se zácpou

Každý druhý Čech trpí zácpou. Je to způsobeno hlavně špatnou životosprávou, stresem nebo nedostatečným pitným režimem. Střeva pak přestanou pracovat a vás začne bolet břicho. Nejlepší je si dát každé ráno na lačný žaludek sklenici teplé vody. Zlepší vám funkci střev a už za týden budete mít po zácpě.

Zastavuje stárnutí

Pokud máte v těle hodně škodlivin, může to vést k předčasnému stárnutí pokožky. Když budete pít pravidelně teplou vodu, tak celý organismus pročistíte a vaše buňky budou elastičtější. Budete se lépe cítit a taky skvěle vypadat.