Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Zázračný lék na vše: 6 důvodů, proč pít vodu, ale TEPLOU

Pokud si máme dát teplý nápoj, tak většina z nás sáhne po čaji nebo kávě. Během dne pijeme nápoje nejlépe vychlazené. To je ale špatně. Podle odborníků bychom měli pít teplou vodu. Přečtěte si, jak našemu tělu prospívá.

Dieta

Pokud si hned ráno dopřejete sklenici teplé vody, nastartujete váš metabolismus. Tím se zvýší vaše teplota organismu a budete tak spalovat více kalorií. Dokonale tak podpoříte hubnutí. Navíc voda pročišťuje střeva, ledviny a močové cesty.

Rychlejší trávení

Pokud 15 minut po jídle vypijete sklenici teplé vody, podpoříte tak trávení a zároveň nedovolíte tukům, aby se usadily. Teplá voda navíc pomáhá při vstřebávání všech vitamínů a minerálů, které organismus využívá pro svoje potřeby.

Lepší krevní oběh

Teplá voda vám prokrví celé tělo, a tak vyplaví toxiny z oběhového systému. Během několika dní budete mít více energie a budete uvolněnější. Hned se vám bude lépe pracovat a soustředit.

Lék na bolest

Voda je opravdu zázračná, a dokonce i léčí. Pokud budete teplou vodu pít pravidelně, zmírníte tak migrénu nebo bolesti břicha při menstruaci. Teplá voda totiž prokrvuje břišní svalstvo a orgány.

Boj se zácpou

Každý druhý Čech trpí zácpou. Je to způsobeno hlavně špatnou životosprávou, stresem nebo nedostatečným pitným režimem. Střeva pak přestanou pracovat a vás začne bolet břicho. Nejlepší je si dát každé ráno na lačný žaludek sklenici teplé vody. Zlepší vám funkci střev a už za týden budete mít po zácpě.

Zastavuje stárnutí

Pokud máte v těle hodně škodlivin, může to vést k předčasnému stárnutí pokožky. Když budete pít pravidelně teplou vodu, tak celý organismus pročistíte a vaše buňky budou elastičtější. Budete se lépe cítit a taky skvěle vypadat.

Mohlo by vás zajímat

Další články