Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nový iPhone je tady! Model iPhone 8 se prodává už od patnácti tisíc!

Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Všichni jablíčkáři na se nemohli dočkat úterního večera. Apple totiž představil nový iPhone 8 a iPhone X. Jeho displej má být odolnější a dokonce vodotěsný. Nabíjet se bude bezdrátově a přichází na trh ve variantách stříbrná, černá, nebo zlatá.

iPhone přichází s novým, nadčasovým designem. Ten se má projevit hlavně ve větším displeji, který dokonce u modelu X zasahuje do všech rohů telefonu. Telefon však postrádá klasické tlačítko "home button.

Kromě klasické verze přinese Apple také větší variantu Plus s dvojitým fotoaparátem. Model X bude jen šedivý nebo stříbrný. Telefon bude mít také nový displej Super Retina.

Novinkou je i bezdrátové nabíjení. Apple jej vytvořil kvůli konkurenci. Ta už ho nabízí několik let.

Cena nového telefonu už takovým překvapením není. Startuje na nižší částce, než se očekávalo. Telefon bude v základní verzi stát 699 dolarů, v přepočtu zhruba 15 tisíc korun bez DPH. Model Plus bude stát o 100 dolarů více, tedy něco přes 17 tisíc korun.

iPhone X bude stát 999 dolarů, tedy téměř 22 tisíc. Tato luxusnější varianta bude mít displej po celé přední straně. Chybí na něm ale tlačítko "home button." Uvedení telefonu bylo pro Apple důležité, protože v loňském roce klesly tržby. Poslední pokles tržeb Apple registroval v roce 2001.

Související články

Další články