Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Závislost největšího stupně: Ken skutečně žije a s plastikami nehodlá přestat!

Zdroj: dailymail.com
+ Další 4 fotografie
Umíte si představit, že se zamilujete do panenky a rozhodnete obětovat honu za dokonalým vzhledem peníze, čas i zdraví? Přesně takovým fanatikem se stal lidský Ken, Rodrigo Alves. Podívejte se na jeho vzhled po nejnovější plastice.

Daily Mail opět informuje o Rodrigu Alvesovi, který se prostě zamiloval do postavičky Kena. Jeho láska zašla až tak daleko, že se rozhodl vypadat naprosto stejně Striktně ovšem odmítá, že by to s plastikami nějak přeháněl, a tak podstoupil svou 50 operaci obličeje. Přijde vám to normální?

V páteční ranní show Ken tvrdil, že v jeho případě rozhodně nejde o závislost a je schopen s plastikami kdykoli přestat. O tom by se ovšem dalo polemizovat. Jeho vzhled je už naprosto nepřirozený. Mladý muž si už kvůli vytoužené podobě Kena musel vytrpět nejen nespočet bolestivých dní, jeho konto se kvůli tomuto koníčku opravdu protáčí Za podobu plastového panáčka utratil už neuvěřitelných 360 000 £, což rozhodně není zanedbatelná částka.

A ptáte se, kde na takovou srandu Rodrigo vzal? Muž si stojí za tím, že vše financoval výhradně z vlastní kapsy a dědictví. Dokonce má své dva vlastní televizní pořady, které mu na část operací také přispěly. Rodrigo se cítí skvěle a trvá na tom, že právě teď se jeho tělesná podoba spojila i s jeho duší. No, tak snad má chlapec pravdu Podívejte se na děsivé fotografie.

Související články

Další články