Jmenuje se Dorothy Wang, její dvacet šest let a je dědičkou impéria, které má pro nás nepředstavitelnou hodnotu 88 miliard korun! Její otec vlastní jeden z největších čínských obchodních řetězců a Dorothy by ráda šla jednou v jeho stopách.

Teď zatím ale cestuje, utrácí, baví se a sama sebe nazývá zaměstnancem přes zábavu. Svůj instagramový účet plní snímky s luxusním zbožím. Nechybějí soukromé tryskáče, ústřice, šampaňské a fotky z nejlepších hotelů od Los Angeles po Šanghaj.

Starosti Dorothy jsou opravdu vážné. Například během Fashion Weeku v New Yorku zaslala na sociální síť svoji fotku, na které má na sobě boty značky Prada. Jedna bota je stříbrná a druhá černá. Mladá dědička se ptá svých fanoušků, který pár má k luxusním šatům na tuto příležitost zvolit.

„Miluji cestování a přespávání ve velkých hotelech po celém světě, ale není nic lepšího na spaní než ve vlastní posteli!“ prozradila například dcera Rogera Wanga, zakladatele impéria Golden Eagle International Group. Aby se tatínkovi zavděčila a nevypadala, že se jenom fláká, vytvořila Dorothy během dovolené na Havaji svoji vlastní kolekci šperků. Jsou mezi nimi například přívěsky s anglickým nápisem – bohatý (rich). Všechny šperky jsou zlaté nebo stříbrné a kolekce má být důkazem toho, že je mladá žena schopna si na sebe vydělat sama.

Protože je Dorothy na internetu čím dál více oblíbenější a její fanouškovská základna roste, pojďme se kouknout, čím vším se na Instagramu chlubí, ať jsme taky v obraze.