Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Závěť Bartošové: Rychtář nám řekl pravdu! Kdy vznikla, kde ji podepsala a proč Martucci lže…

Josef Rychtář a Iveta Bartošová sepsali předmanželskou smlouvu. Ve stejný
den notářka ověřila i závěť zpěvačky.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Josef Rychtář (56), který nekomunikuje s médii, dnes výjimečně prolomil hradbu mlčení. Reaguje tak na tvrzení Domenika Martucciho (37) o tom, že Bartošová (48) měla při svém legendárním výletu do Itálie sepsat na místě závěť.

„Pan Martucci lže prakticky pokaždé. V té věci, o kterou jde teď, lhal pokaždé. Iveta neměla v Itálii doklady, psali jste o tom,“ říká Ivetin pozůstalý manžel a vysvětluje, že závěť Iveta samozřejmě stejně jako předmanželskou smlouvu sepsala, jenomže ne v Itálii, ale s ním a v Praze!

„Předmanželskou smlouvu jsme nechali notářkou potvrdit 6. listopadu a paní notářka ten samý den také dořešila s Ivetkou její závěť, obojí Iveta notářsky ověřila a stvrdila k šestému listopadu. To, co říká pan Martucci, jsou lži a já vás prosím, abyste důsledně napsali, že říkám doslova větu, že pan Martucci je lhář!“ říká na hraběte hodně naštvaný Rychtář, který nechce provokovat veřejnost a v poslední době se straní veškeré pozornosti.

„Překračuje to všechny meze, co ten člověk vypráví. Iveta nebyla po cestě po Itálii dle mého soudu ve stavu provádět nějaké právní úkony, navíc s sebou neměla žádné, opakuji žádné doklady. Jsem přesvědčen o tom, že žádná závěť, o které mluví pan Martucci, neexistuje.“

Notářský zápis, který má Rychtář k dispozici, je autentický, redakce eXtra celou věc ověřila a Bartošová s manželem skutečně 6. listopadu navštívili kancelář známé notářky Aleny Procházkové na pražském Smíchově a vdovec zvažuje, že část dokumentů zveřejní.

Související články

Další články