Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Zavalitá Mariah Carey nezvládá rozchod ani svůj alkoholový problém! Takhle dopadla na posledním večírku!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 16 fotografií
Stárnoucí velryba Mariah Carey tomu zase nasadila korunu! V poslední době jí to na veřejnosti moc nejde. Nějak už asi neví, kudy z nudy a vymýšlí opravdu podivné věci, jak na sebe upozornit. Místo aby se chovala jako důstojná stárnoucí mamina malých dětí, nedokáže si ani sama přiznat, že má tak trochu problém s pitím a hlavně tedy sama se sebou.

Začalo to skandálním vztahem s tanečníkem Bryanem Tanakou, který je asi o milion let mladší než ona. Před rokem kvůli němu poslala k vodě svého australského milionáře Jamese Packera a zrušila zásnuby.

Aby toho nebylo málo, začala vysílat seriál Mariah's world, který točila během svého světového turné V dokumentu je jasně vidět, že více než svých dětí nebo fanoušků si užívá mejdany do rána, alkohol a společnost mladých zajíčků, kteří jí na jevišti dělají křoví. Pokud se chystáte shlédnout byť jediný díl této tvorby, doporučujeme posilnit se omamnými látkami, jinak to nedáte. Ano, opravdu existuje ulítlejší seriál než Kardashianky.

Tím její eskapády bohužel nekončí. Během turné několikrát téměř zmeškala svůj vlastní koncert, včetně silvestrovského vystoupení v New Yorku, které bylo děsivé Fanoušci začali být opravdu naštvaní. Navíc jí je očividně úplně jedno, co si o ní kdo myslí a jinak než se sklenkou v ruce ji rozhodně neuvidíte.

Láska k alkoholu se projevuje i na její postavě Zakulacuje se statečně do podoby těhotné velryby. Po nedávném rozchodu se zmiňovaným zajdou Tanakou je zpátky ve formě a chlastá opět první ligu. Tanaku údajně nechala ona sama kvůli tomu, že na ni žárlil.

Fotky z úterního večírku v Los Angeles hovoří za vše. Carey, úplně na maděru, nemohla ani vylézt z Rolls Royce, a co je horší, neměla na sobě zase skoro nic. Z titěrných šatů jí lezlo všechno, co má navíc, a že toho je Doporučili bychom jí popravit svého módního poradce a poté se zahrabat hluboko v nějaké protialkoholové léčebně, než bude úplně pozdě. Hlubšího dna už asi dosáhnout nemůže.

Související články

Další články