Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Zatraceně sexy herečky boří tabu o mateřství: Krejčíková, Tomešová a Doležalová ukázaly své POKLADY

+ Dalších 80 fotografií
matky na tahu
Sexy mámy Míša Tomešová (27), Marie Doležalová (32) a Aneta Krejčíková (28) se rozhodly, že budou podporovat děti, které nemají štěstí na láskyplnou rodinu a nedostává se jim tolik, kolik by si zasloužily. Styl, jakým toto téma pojaly, rozhodně patří mezi ty jedinečné a neotřelé.

„Někdy to s námi mají ty naše děti těžké. Mámy umělkyně, mámy pařmenky, mámy provokatérky, mámy bohémky, mámy herečky, svobodomyslné mámy, mámy utržené ze řetězu, někdy dost nezodpovědné mámy, mámy, co tasí svoje ženské zbraně. Ale především jsme milující mámy, co pro ně obětují všechno na světě. Mají své mámy. Nějaké děti takové štěstí nemají,“ napsaly Míša Tomešová a Aneta Krejčíková pod zatraceně sexy fotku jen ve spodním prádle a v plavkách.

Musíme uznat, že tenhle způsob je opravdu originální. Tímhle stylem zaujmou skutečně velkou masu lidí a přesně o to jim jde. Ani jedna z hereček nepatří mezi ty, které by měly problém s odhalováním svých dokonalých křivek.

Všechny tři vypadají po porodu perfektně a hlavně to nejsou vyzáblé holky, ale ženy krev a mléko a to se počítá. Marie Doležalová je v otázce mateřství velmi aktivní a snaží se touhle cestou podpořit hlavně děti a rodiny, které to nemají v životě zrovna růžové.

Mohlo by vás zajímat

Další články