Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zásnuby ve velkém stylu! Paris Hilton dostala prsten za více než 48 milionů korun!

Je to láska.
+ Dalších 20 fotografií
Dědička hotelového impéria Hilton Paris Hiltonová (36) prožívá zřejmě nejšťastnější období svého života. O ruku ji požádal partner Chris Zylka, se kterým tvoří pár už téměř dva roky.

Paris Hilton (36) má divoká léta už dávno za sebou a vypadá to, že se konečně usadí po boku herce Chrise Zylka (32), který se proslavil hlavně účinkováním v amerických televizních pořadech. Snoubenec sexy blondýnky se postaral o nezapomenutelný zážitek a svoji lásku požádal o ruku na horách v Aspenu.

Jeho nastávající mu řekla své ano přesně na Silvestra a také se není čemu divit. Zásnubní prsten, kterým ji její milý obdaroval, má hodnotu více než 48 milionů korun. I když měla věčná pařmenka Paris řadu nepovedených vztahů, uvedla, že Chris ji dělá tou nejšťastnější.

Také herec se vyjádřil sladkým vyznáním ke své snoubence: „Nikdy jsem se necítil tak šťastný, v bezpečí a milovaný. Je pro mne perfektní a ukázala mi, že pohádky opravdu existují! “

Mohlo by vás zajímat

Další články