Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zasahoval sexuolog Uzel! Byla Petra Jirkovi nevěrná? Paroubek ji prý psychicky mučil!

Zdroj: profimedia.cz/eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou, a svému sexy mozečkovi dala kopačky. Proslýchá se ale, že měl někdejší premiér přijít svojí ženě na nevěru.

Manželství Paroubkových se zřejmě chýlí ke konci. Paroubek dostal od svojí krásné ženy kopačky, protože prý neunesla, že se pořád častěji stýkal se svojí bývalou ženou Zuzanou. Podle Blesku měli manželé problémy už před půl rokem a Paroubek dokonce podezíral svoji ženu z nevěry Museli tak vyhledat i pomoc sexuologa Radima Uzla.

"Petry Paroubkové jsem se zeptal, zda ji manžel bije, zda pije a jestli jí dává prachy. Na všechno odpověděla zdárně. To bylo všechno, co jsem k tomu řekl. Vycházím z pana doktora Plzáka, který veškeré manželské spory řešil těmito základními otázkami. Myslel jsem si, že je naděje, že to dají dohromady, ale dnes vidím, že paní Paroubková utekla," uvedl pro eXtra.cz sexuolog Radim Uzel. Nic ale nepomohlo, Petra se po 6 dnech sbalila a s dcerou od manžela odešla. Prý se ukrývá v pronajatém bytě.

Paroubek poté zveřejnil korespondenci, kterou si vyměnili se svojí ženou. "Jirko, nemohla jsem jinak. Taky jsem už nemohla dál. Poslední týdny jsem měla strach z tvých reakcí. Tlačil jsi na mě a psychicky mě vydíral. Nejspíš ti to nedocházelo. Žila jsem v neustálém strachu, s čím přijdeš," psala v dopise, který má k dispozici TN.cz, Petra Paroubková. Ta ho zase obvinila z psychického vydírání. Podle Blesku už dostal Jiří Paroubek rozvodové papíry a teď začne tahanice o majetek Ve hře jsou dům v řecké Ithace, dům ve Velké Chuchli a chata za Prahou.

Související články

Další články