Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Zaprodal Jarda Jágr své hokejové srdce politice? V reklamě na kuře mu ho náhodou servíruje šéf kandidující strany ANO!

Je to reklama na Vodňanské kuře, které vlastní společnost Agrofert, kterou zase vlastní miliardář Andrej Babiš. Andrej Babiš (59) má velkou starost o naše češství, vlastenectví a zdraví, takže nám chce dopřát jen poctivé české kuře. A poctivá česká tvář, hokejová tvář, zlatosrdcařská a vlastenecká tvář mu to kuře schvaluje. Protože Jarda Jágr (41) samozřejmě na svou otčinu nikdy nezanevřel.

Potud v pořádku.

Ovšem když takhle náhodou tenhleten Andrej Babiš kandiduje v letošních předčasných volbách za své hnutí ANO, dostává celá nevinná reklama na kuře úplně nový rozměr. Ačkoliv majitel Agrofertu a kandidát do sněmovny vyvrací, že by šlo o skrytou kampaň, vypadá to více politicky, než by mělo.

Jako prodavač jídla by totiž mohl být kdejaký najatý herec, logo Vodňanského kuřete se v reklamě stejně ukáže, není proto nutné tam rovnou před kameru cpát majitele koncernu. Nehledě na to, že Petr Kellner (49) taky nevystupuje v reklamě na půjčky od Home Creditu.

A navíc nezapomínejme, že volební spoty mají jen omezený čas, kdežto reklamu vám, pokud máte dost peněz, a věřte, že ty Babiš má, mohou televize vysílat celý den třeba stokrát po sobě. A to by bylo, aby si český človíček nespojil to dobré sportovní srdce Jardy s laskavou tváří správňáckého prodavače znajícího hokejové hlášky a jehož za pár týdnů budete mohutně kroužkovat na volebním lístku a ani nebudete vědět, jak jste k tomu vlastně přišli.

Skrytá síla médií se to jmenuje. Nemáte zač.

Mohlo by vás zajímat

Další články