Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zapomenutý pseudozpěvák Jirka Koběrský se rozhodl natočit klip, který vám způsobí rakovinu hlavy

Je naprosto v pořádku, že nevíte, kdo je Jirka Koběrský (33). Tento rádoby zpěvák před patnácti lety vystupoval se svým bratrem a zjevem jménem Attila, který vypadal jako Michal Penk (45) po šedesáti letech závislosti na heroinu, ve skupině s názvem V.I.P.

Svezli se tehdy na slávě Lunetiku a využili toho, že internet byl ještě v plenkách a jejich fanynky nemohly zjistit, že v zahraničí existuje hudba, která nezní, jako když Iveta Bartošová (47) padá na noční stolek. V.I.P. skončili a Koběrský se od té doby cpe všude, od výroční besídky hasičských sborů Veverské Bítýšky a okolí až po Hlas Česko Slovenska nebo muzikál Robin Hood.

Teď bohužel Koběrský zaútočil znova. Tentokrát si k sobě bohužel přizval zpěvačku, která si říká Adel, a společně natočili hudební klip s názvem Kozy kozy ven. Bohužel se nejedná o oslavnou píseň o nutnosti zřízení ekofarem a podpory zdravého životního stylu domácích zvířat, ale o nechutnou diskotékovou perverzi s textem, co by nesložili ani Mandrage po kompletní lobotomii.

Jirka Koběrský v roli Enriqua Iglesiase (38) pro mentálně retardované zpívá v bílém sáčku od Viktora Koženého z roku 1992 po boku nagelovaného svalovce o tom, že se bude muset přestěhovat z vesnice, a následně autotuned efektem vykřikuje KOZY KOZY VEN, aby to celé završil tak neuvěřitelně strašným rapem, že tvorba Lea Beránka (23) přezpívaná jeho přišlápnutými vejci je oproti tomu materiál na státní hymnu.

Tohle nebudou hrát ani u autodromu v Duchcově, protože každý, kdo tohle dobrovolně uslyší, si musí urvat vlastní nohu a vyškrábnout si s ní mozek skrz nosní dírku.

Související články

Další články