Zpěvačka Sabina Křováková (23) a její tým dopředu promysleli každý detail. „Videoklip jsme natáčeli na louce poblíž Milevska. Natáčení trvalo celé dva dny. První jsme strávili na louce, druhý jsme natáčeli scény v pokoji,“ svěřila se Křováková, pro kterou to byla první zkušenost s natáčením.

A hned na vlastní kůži poznala, že není vše takové, jak to vypadá. „Ač to možná z klipu není znát, byla už docela zima. Takže při zpáteční cestě do Prahy jsem už smrkala a řádně jsem natáčení odmarodila,“ svěřila se zpěvačka, která ale jedním dechem dodává, že to stálo za to.

Možná i proto, že si v klipu zahrála se svým dlouholetým kamarádem Petrem Molem a vypadalo to, jako by si byli opravdu hodně blízcí.

„Ani jeden nemáme zkušenosti s herectvím, ale možná proto, že se tak dlouho známe, se nám spolu hrálo hezky a šlo to tak nějak přirozeně. Natáčení bylo hrozně fajn, byla sranda a všichni jsme si to užili. Měla jsem na starost občerstvení, takže jsem ty dva dny do noci dělala tousty a sendviče. Takový catering „Sabina“. Byla to sranda,“ směje se spokojeně Sabina.