Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na zhýralého císaře z Gladiátora: Joaquin Phoenix vypadá dnes jako bezdomovec!

To je změna!
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Joaquin Phoenix, hvězda megafilmu Gladiátor a idol žen po celém světě, se změnil k nepoznání. Proč připomíná svou vizáží potulného bezdomovce? Neuvěříte, kde a z jakého důvodu se vytratil jeho šarm.

Joaquin Phoenix je velký elegán a všichni si ho určitě pamatujete z kultovního filmu Gladiátor, kde ztvárnil roli císaře. I když byl krutý, každá žena musí uznat, že šarm mu rozhodně nescházel. Ženy mu padaly k nohám a zbožňovaly jeho jiskru v tmavých očích a havraní hřívu. Teď už není na herce takový hezký pohled jako kdysi.

Joaquin totiž momentálně natáčí v New Yorku svůj další film, který nese název You Were Never Really Here. Herec docela přibral, nechal si narůst šedivý plnovous. Rovnou můžete zapomenout na jeho pověstné háro, protože v novém filmu si musel nechat narůst dlouhé šedivé vlasy.

Doufejme, že Joaquin Phoenix se rychle po dotočení vrátí zpět do své původní podoby, protože jinak by to byla opravdu velká škoda. Miláček žen po celém světě je skvělá partie. Je to chlap v ideálním věku, momentálně nezadaný a dokonce i bezdětný. To zní jako ideální muž!

Související články

Další články