Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na vylhaný kult mládí! Tohle je 8 důkazů, proč jsou ženy nejkrásnější až po 30!

Zdroj: archiv
Vážně si myslíte, že osmnáctka strčí pětatřicátnici do kapsy? Omyl. Je to totiž přesně naopak!

Milé dámy, pokud jste i vy podlehly mylnému dojmu, že po 25. narozeninách máte to nejlepší za sebou a čeká vás už jen stárnutí, máme pro vás jednu optimistickou zprávu.

Ženy jsou totiž nejkrásnější až o téměř 10 let později!

Tohle je 8 důvodů, proč se žádná osmnáctka nemůže přetahovat s třicátnicí. Byl by to nerovný boj s jasným výsledkem.

1) Mimické vrásky jsou mnohem krásnější a estetičtější než mastná pleť a akné.

2) Ve 30 už žena dávno ví, co nejlépe lichotí její postavě i jejímu obličeji. Osmnáctka si ještě musí projít množstvím nesmyslných a mnohdy dost nevkusných proměn, aby našla sama sebe.

3) S ženským šarmem se nerodíme, ale postupně jej získáváme díky zkušenostem a tréninku.

4) Ve třiceti už se většina z nás zmůže na důmyslnější ženské zbraně, než jsou laciné minišaty a okopané boty na pěticentimetrovém podpatku.

5) Postupem času nacházíme svou cenu a pro mnohé muže se stáváme nedostupným, a tudíž velice žádaným zbožím. Zatímco zvědavá osmnáctka roztáhne nohy kdejakému charismaťákovi, dospělá slečna si nejdřív spočítá možné následky.

6) Známe své tělo a víme, jak bude fungovat po 4 nebo 8 hodinách spánku. Dobře víme, že víno není radno míchat se zelenou a že cigarety nejsou o nic víc sexy než popelník.

7) S věkem získáváme i cenné zkušenosti na poli milenky. Mnozí muži by o různé škále postelových (ne)dovedností mohli vyprávět...

8) Třicetiletá žena je neodolatelná jak pro mladé zajíčky, tak pro stejně staré i zralejší muže. Může si tedy vybírat, jak hrdlo ráčí!

Související články

Další články