Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na nudnou mámu z Ulice! Hana Holišová ukázala perfektní postavu a luxusní zadek

Pokud sledujete novácký seriál Ulice, tak víte, že Hanka Holišová tady hraje trochu nudnou mámu Veroniku Maléřovou. Jenže dnes je všechno jinak. Hana Holišová je totiž sexy dračice s opravdu luxusním tělíčkem. Podívejte se, co předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas.

Herečku Hanu Holišovou zná celé Česko jako ustaranou Verunku Maléřovou, která v nekonečném seriálu Ulice momentálně tak trochu flirtuje s místním farářem. Jinak je to taková ta hodná puťka od plotny, jejíž jedinou starostí je, aby děti neměly hlad a manžel moc nevrčel.

Jenže o víkendu se s Holišové stal jeden z největších sexuálních symbolů v Česku. V rámci novácké show Tvoje tvář má známý hlas ji maskéři proměnili v americkou zpěvačku Beyoncé.

A všem divákům u televize spadla brada! Janek Ledecký a Jakub Kohák v porotě měli co dělat, aby se při pohledu na ten luxusní zadek dokázali udržet.

Tohle tělíčko se neokouká, že? Takže si video můžete pustit několikrát po sobě, jako to mužská část redakce eXtra.cz dělá od rána…

Související články

Další články