Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na nejslavnější kabelky světa, teď se budou na rameni nosit krabice mléka a pánské slipy!

Módu a pokrok nezastavíte.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Lámete si hlavu, s čím byste uspěla v módní policii a co dělat, pozve-li vás někdo do společnosti a nechcete být odsouzena Františkou Čížkovou? Seberte slipy partnerovi, našijte na ně dvě šňůrky a vaše luxusní kabelka bude rázem hotová!

Světová mola a šatníky celebrit nyní ovládají bizarnosti v podobě neuvěřitelných dámských kabelek, takže přestaňte snít o tom, že si jednou pořídíte svou vlastní birkinku. Klasické kabelky jsou totiž už teď out a letí věci, které se běžnému chápání vymykají.

Vyhlášené módní domy vám prodají doplněk v podobě kapra, kostky lega nebo starého telefonu, pokud jste sportovnější typ, bude se vám hodit chlebník v podobě krabice mléka. Na večírek si pořiďte psaníčko z pánských slipů nebo domečku pro panenky, hlavně ať se do toho nic nevejde a vypadá to co nejvíc mimózně.

Pro honoraci je tu připravena lahvička parfému Coco Chanel, ale důležité je, abyste ji měla na sobě rovnou dvakrát, jako parfém i jako doplněk.

Jen si budete muset dávat pozor, aby vám někdo třeba vaši luxusní věc v podobě sáčku na chipsy nevyhodil do koše.

Související články

Další články