Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na brigádu u McDonald's, teď po vás budou chtít vysokoškolský ti­tul!

Na tohle už potřebujete vysoškolský titul a dva roky praxe.

Studuje vysokou nebo střední a máte problém sehnat brigádu? Napadlo vás tedy, že půjdete do poslední záchrany a tou je práce u McDonald's? Tak to pro vás máme špatnou zprávu, protože i ta poslední, většinou nejméně oblíbená možnost, teď přijde všude na světě nejspíš vniveč.

V massachusettském McDonald's totiž zavedli celkem drtivou novinku, pokud si budete chtít stoupnout za pokladnu, budete potřebovat vysokoškolský titul a nejméně dva roky praxe!

Váš plat bude začínat někde na dvou stovkách za hodinu, i když budete mít alespoň bakalářský titul, a znalost španělštiny bude navíc bonusem pro vaše přijetí. K tomuto razantnímu kroku přistoupili v massachusettské pobočce McDonald's proto, že nezaměstnanost dosahuje vysokých čísel a na pracovním trhu se nachází přitom velké množství absolventů, kteří marně shánějí práci.

A pokud budou žadatelé o místo v bludném kruhu požadované praxe, ač ji nikde nemohou získat, protože nenajdou místo, u Mekáče si je vychovají.

To je určitě dobrá zpráva pro vzdělanou inteligenci. Vaše studium, které by mělo být celoživotní investicí, je vhodné akorát tak pro požadování peněz za hambáče. To potěší.

Související články

Další články