Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zapálený student se nechal pobodat včelami do penisu! Aby zjistil, jak moc to bolí! Jaké jsou výsledky jeho bádání?

Student, který se nechal pro vědecký účel celý popíchat.
Zdroj: reprofoto Daily Star, archiv

Tomu se říká obětovat se ve jménu vědy. Univerzitní student Michael Smith se rozhodl, že zjistí, na které části těla bolí včelí bodnutí nejvíce. Nechal se opíchat úplně všude, včetně jeho penisu a varlat. Oči mu lékaři nedoporučovali, prý by mohl oslepnout. A jak dopadly výsledky jeho bádání?

Student chtěl zjistit, jak bolest ovlivňuje lidi, a nechal se v průběhu pěti týdnů bodat po celém těle hmyzem. Mezi inkriminovaná místa patřily také genitálie a tam přišel k zajímavým výsledkům. Podle jeho postřehů bolí včelí bodnutí na nose nebo na rtu daleko víc než na přirození. „Pálila se mi varlata, byla to nesnesitelná bolest, ale stálo to za to,“ řekl zapálený studentík.

„Kdybyste si měli vybrat mezi žihadlem na nos, nebo na penis, vybrali byste si penis. Když vás píchne včela do nosu, cítíte to v celém těle. Je to elektrické a pulzující, kýchání nebo sípání vám nepomůže,“ dodal Michael, kterému jeho zjištění dokonce otiskli ve vědeckém časopise.

Související články

Další články