Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Rosol se vysmál Ochotské! Jeho nová holka je mnohem více sexy, než kdy byla Míša

Rosol randí s krásnou Anetou!
Zdroj: profimedia.cz, fitnessaquapalace.cz
+ Dalších 31 fotografií
Lukáši, tohle je opravdu nádherná ženská! Moc ti to přejeme! Nová láska tenisty Lukáše Rosola je opravdu kus! Bohužel, Míša Ochotská chřadne a kvůli manželovi se trápí. A Rosol? Ten si užívá romantiku, kudy chodí!

Míša Ochotská vždy tvrdila, že svého Lukáše miluje. Zlí jazykové tvrdili, že ji ale zajímají hlavně jeho peníze. Nyní už je to jedno.

Tenista Lukáš Rosol (31) přepnul na nový objev a užívá si lásku na maximum. Už před Vánoci fotografové Blesku načapali Rosola, jak si dává romantické kafíčko s fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou.

A nyní se potvrdilo, že tahle sexy divoženka opravdu zahřívá Rosolovi postel. Podle expres.cz si Rosol žhavou brunetku dokonce vodí i do vily v Uhříněvsi, kde dříve žil právě s Ochotskou.

Rosol se tak může smát. Mnozí tipovali, že právě on jednou vztah neustojí. Ale zatím je z toho na prášky jen sama Ochotská. Rosol je rozesmátý od ucha k uchu a je vidět, že postelové tréninky s Anetou ho výrazně baví.

Související články

Další články