Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zamilovaná Natálie Kotková promluvila o lásce k Petru Lexovi: To budete zírat, co na jednoho z nejlepších youtuberů prozradila!

Oba dva jsou bezhlavě zamilovaní.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Oba dva jsou mladí, krásní, talentovaní, sympatičtí a hlavně bezhlavě zamilovaní. O své lásce moc nemluví, radši jsou spolu v soukromí a užívají si jeden druhého. Ale pro redakci eXtra.cz udělala Česká Miss World výjimku a rozpovídala se, co vlastně na Petru Lexovi (25) nejvíc miluje.

„Takhle šťastná jsem snad nikdy nebyla. Užívám si to plnými doušky, nemůžeme se jeden druhého nabažit. Rádi spolu trávíme čas, co to jen jde. Samozřejmě kvůli naší práci toho času není tolik, ale snažíme se. Asi nejvíc na něm miluji to, že máme stejný smysl pro humor. Vlastně pořád se spolu jen smějeme,“ prozradila nám nadšeně sympatická Natálka, která se nedávno vrátila z Washingtonu, kde Česko reprezentovala na Miss World.

My jsme Natálii potkali na tiskové konferenci k novému ročníku České Miss. Přišla bez Hoggyho, ale neustále si s někým psala, uculovala se u toho, tak to je jasné znamení, že když spolu milenci nejsou, aspoň mezi sebou žhaví drát.

Naše redaktorka s sebou měla malé miminko, nad kterým se modelka rozplývala, a v nestřeženém okamžiku z ní dokonce vypadlo, že by si taky přála takové. „To mi jen vyklouzlo, dítě nechci,“ snažila se to vzít zpět Natálka, ale bylo na ní vidět, že by se děťátku nebránila. Byla by to krásná maminka.

Třeba se brzy dočkáme nového přírůstku do českého šoubyznysu, moc by jim to jako rodince slušelo. Ale ve svém věku na to mají ještě čas. „Chceme si užít hlavně sami sebe a třeba hodně cestovat,“ dodala sexy blondýnka, která je ráda, že se do soutěže krásy minulý rok přihlásila, protože jí to dalo nejen slávu, nové příležitosti a spoustu práce, ale i lásku jejího života.

Související články

Další články