Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zamilovaná Jitka Nováčková na dovolené! Dívá se na svět růžovými brýlemi!

+ Dalších 16 fotografií
Miss Jitka Nováčková odhalila totožnost svého přítele teprve před pár dny. Jedná se o finského fotbalistu Tima Sparva, který působí v Dánsku. Pár si nyní užívá první společnou dovolenou a vypadá velmi zamilovaně. Podle Jitky však nejsou typickým "fotbalista/modelka" párem.

„Trochu jiná modelka a trochu jiný fotbalista. Já doma nekontroluji zrcadlo a nejsem velká partygirl, on nehraje Playstation a nepřestal studovat,“ napsala Jitka ke své poslední fotce na Instgramu. Na ní je již vidět v objetí s vysokým fotbalistou.

Pár je spolu podle všeho teprve krátce, protože Jitka donedávna totožnost přítele tajila a dost o svém vztahu mlžila. Přestože nedávno navíc procházeli krizí, vypadají na společné dovče jako dvě hrdličky.

Krize prý byla způsobena tím, že je Jitka workoholička a také trochu kvůli jazykové bariéře. Společně strávenými chvilkami si to ovšem, zdá se, vynahradili. Jitka jenom září! Koukám na svět (skoro) růžovejma brejlema a připravuju se na parádní noční plavání, stálo u další fotky.

Snad ta zamilovanost tedy není pouze těmi růžovými brýlemi a nevyprchá ani po návratu z dovolené. Vztahy na dálku totiž často nebývají jednoduché.

Mohlo by vás zajímat

Další články