Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zakousl se do křupavého kuřátka v KFC a obrátil se mu žaludek. Bylo v něm totiž něco, co nikdo nechcete! Foto uvnitř článku

Marc si myslel, že si jde pochutnat na kuřeti.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Šel si pochutnat do svého oblíbeného fast foodu na křupavé kuře a ani ve snu ho nenapadlo, co by se mohlo stát. Byl naprosto znechucen, když kousl do něčeho, co ani v nejmenším nebylo podobné kuřeti. V tu chvíli si myslel, že se pozvrací.

Marc Nicholls (30) z Chevron Island v Gold Coast, IT technik, si zašel do KFC ve svém dnu volna. Když si pochutnával na jídle, myslel si, že kouše do kuřecího masa, místo toho málem spolkl plíci, která ještě k tomu vypadala jako šedý mozek. Vše hned vyplivl.

„Bylo to naprosto odporné. Když člověk kousne do kusu masa z KFC a místo toho má v puse plíci,“ řekl Marc Nicholls, který se zastavil na kuře v KFC. Z toho, co se mu stalo, byl znechucený a začalo mu být špatně. Teď chce všechny upozornit na rizika, která se můžou stát v KFC.

Po tom, co upozornil personál v KFC, bylo mu řečeno, že maso může být z plic a že by se měl obrátit na zákaznický servis KFC. Také chtěl za jídlo vrátit peníze. „S největší pravděpodobností se jedná o plíce nebo ledviny z kuřete, které při přípravě potravin omylem nebyly odstraněny,“ řekl mluvčí KFC.

Tento měsíc došlo v KFC po celém světě k mnoha nepříjemným incidentům. V Anglii ve Wellingboroughu zůstala zděšena žena, když zjistila, že její jídlo v KFC bylo plné syrových vnitřností. Když držela v ruce svůj Zinger, všimla si fialové skvrny a vytáhla to. Byla v šoku, co viděla. Vnitřnosti zůstaly uvnitř masa.

Další podobný incident se stal na Novém Zélandu. Sarah-Jane Williams našla ve strouhance trs vajíček mouchy, ze kterých se brzo stanou larvy. Podle mluvčího KFC to nepředstavovalo žádné zdravotní riziko.

Související články

Další články