Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zahrát si poker se zesnulým? Pro rodinu z Portorika žádný problém!

To chce opravdu pořádnou odvahu hrát poker s mrtvolou a ještě se s ní fotit. Pro rodinu to ale bylo to nejlepší poslední rozloučení.
Zdroj: profimedia.cz
Tak tohle je pořádně zvrácená partička. Rodina mrtvého Henryho Rosaria Martineze se nebožtíka rozhodla přizvat k pokeru. Brali to jako poslední rozloučení s blízkým člověkem, který miloval tento hazard.

Naposledy si tak se všemi mohl nedávno zesnulý jednatřicetiletý muž zahrát karty.

Henry Rosario Martinez z Portorika zemřel 19. ledna 2016. Náhlou smrt údajně zavinila velká konzumace alkoholu, který muž kombinoval s léky na předpis. Někteří si ale myslí, že chtěl Henry se životem skoncovat dobrovolně.

Ať už tak či onak, Henry se dočkal opravdu velkolepého rozloučení Miloval kohoutí zápasy, hudbu a hlavně hazard. Poker byl jeho vášní a to vnuklo jeho otci nápad.

Co takhle kdyby si s celou rodinou zahrál poker naposledy.

Tatínek zesnulého kontaktoval majitele pohřebnictví Jose Mendeleze a svěřil se se svým plánem. Pan Mendelez byl požadavkem, aby Henryho připravil k pokerovému stolu, lehce zaskočen.

Poslední přání otce vyprovodit syna za účasti na pokeru se zbytkem rodiny vyplnil. I když s ničím takovým neměl zkušenosti, zhostil se úkolu na výbornou.

Tenhle krok byl opravdu poněkud bizarní. Rodinní příslušníci se ještě vedle zemřelého pyšně fotili, jako by stále žil.

Měli byste odvahu na něco takového?

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=UkA8oEHi82o}}

Související články

Další články