Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Záhadný přítel zlaté Ester Ledecké: Víme, čím se živí! Co ale dělá ve Švýcarsku?

Ledecká a Petřek to spolu táhnou už dlouhou dobu.
+ Dalších 17 fotografií
Brácha Ester Ledecké (22) Jonáš musel svou mladší sestru pořádně rozčílit, když omylem napráskal, s kým už delší dobu randí. Dosud jsme věděli pouze to, že přítel zlaté olympioničky Petr Petřek (29) hraje v kapele jejího bratra. Teď ale na povrch vyplavaly další zajímavé informace.

Osudová láska? Zřejmě ano, přestože drží Ester Ledecká vztah s Petrem Petřekem pod pokličkou. Na veřejnosti se objevili pouze jednou. Vzhledem k tomu, že přišli i s maminkou Zuzanou a bráchou Jonášem (24), dostal jejich románek v rodině nejspíš posvěcení.

Právě přes bráchu Jonáše, v jehož kapele Petřek hraje, se s Ester seznámili. Petr pochází ze Žďáru nad Sázavou, kde si staví nahrávací studio. Podle informací deníku Blesk jezdí do Švýcarska za prací. Živí se jako arborista, což znamená, že pečuje o dřeviny rostoucí mimo les.

„Díky tomu, že bývá ve Švýcarsku, se s Ester paradoxně vídají víc, než kdyby žil jen v Česku, jelikož to má blíž na její závody, potažmo tréninky,“ podotknul ještě zdroj Blesku.

Tak snad je Ester především spokojená. To je totiž nejdůležitější!

Mohlo by vás zajímat

Další články