Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Záhadný chlapec, co žil na Marsu, přišel s šílenou teorií: Klíč ukrývá ucho Sfingy!

Ruský mladík přišel s další teorií.
Zdroj:
V nedávné době jsme psali o chlapci, který podle všeho žil na Marsu. Už jako čtyřleté dítě hovořil Boriska Kipjanovič (20) o rudé planetě zcela plynule a teď přišel s další šílenou teorií.

Boriska tvrdí, že Velká Sfinga v Gíze má klíč k životu na Zemi někde za uchem. Má to ale háček. Chlapec si nepamatuje, kde přesně. Pokud by v budoucnu Sfinga klíč použila, pozemské bytí by se dramaticky změnilo. Ještě za školních let Boriska prohlašoval, že Marťané mají silné spojení se starověkými Egypťany na Zemi. Má snad Sfinga odemknout přístup právě jim?

Ruský mladík mate historiky už celé roky. Nikdo si jeho znalosti totiž nedokáže vysvětlit. Chlapec tvrdí, že Marťané existují stále, jen se stáhli pod povrch a dýchají oxid uhličitý. Podle něj dokonce přestávají stárnout v 35 letech a jsou prý na daleko technologicky vyspělejší úrovni než pozemšťané.

Boriska pár měsíců po narození uměl mluvit, ve dvou letech začal číst, psát a kreslit. To ale zdaleka není všechno. Je skálopevně přesvědčen, že v minulém životě žil na rudé planetě. Jeho život tam údajně ukončila jaderná katastrofa. Jednalo se přibližně o dobu, kterou nazýváme starověkem. Boriska měl jako pilot v tu dobu navštívit Marťany, kteří se měli spojit s tehdejšími Egypťany.

Nad chlapcovými znalostmi zkrátka zůstává rozum stát.

Související články

Další články