Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Záhadné nalezení Roberta (13): Proč chlapcův dům pročesávali celou noc kriminalisté?

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
nalezený chlapec
Příběh třináctiletého Roberta, který se ztratil minulý pátek, má šťastný konec. V sobotu večer ho kriminalisté po více než týdnu našli. Chlapec byl po nalezení odvezen do nemocnice na vyšetření. Měl by být naprosto v pořádku. Krátce po nalezení zveřejnil otec chlapce podivný status na sociálních sítích, ve kterém píše, že Robert mohl být celou dobu doma. Policie následně pročesala celý byt.

Třináctiletý Robert Kraus se ztratil minulý pátek. Přišel ze školy, zanechal matce vzkaz a od té doby ho nikdo neviděl. Více než týden se snažila chlapce najít stovka policistů a vrtulník. V sobotu večer přišla ale dobrá zpráva.

„V sobotu ve večerních hodinách byl pohřešovaný třináctiletý chlapec nalezen živý. Bude prohlédnut lékařem, jestli je zdravotně v pořádku. Okolnosti celého případu šetříme. Děkujeme všem za pomoc, velice si vážíme spolupráce občanů i médií při pátrání,“ nechala se slyšet policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Otec pohřešovaného syna zveřejnil na sociálních sítích podivný status. „Matka celou dobu držela kluka uzavřeného v baráku,“ napsal na Facebook. Po chvíli ale status změnil na „Kluk se našel“.

Ještě v sobotu večer byl nalezený chlapec odvezen do nemocnice na vyšetření. Robert je živý a zdravý. „Tak je zdravej, ale uvidím se s ním až zítra, protože teď spí,“ napsal otec na sociální sítě.

Pravdou ale je, že v domě, kde Robert s matkou bydlí, zasahovali v sobotu večer kriminalisté. Podle informací Blesk.cz policie uzavřela okolí domu a nikdo se nemůže přiblížit více než na padesát metrů.

Po celou dobu se v domě svítilo a bylo vidět úřadující kriminalisty, kteří pročesali budovu odshora dolů. Zatím není jasné, kde byl třináctiletý kluk nalezen a z jakého důvodu zmizel.

Související články

Další články