Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Záhada: Italské batole má podivnou nemoc, postupně se mění v živoucí sochu!

Beatrice Naso se stává živoucí sochou.
Zdroj: The Sun

Trápení italské rodiny Nasových zaměstnává mozky doktorů po celém světě. Malá Beatrice se narodila se vzácnou genetickou vadou, která ji postupně mění v živoucí sochu, a zatím se nenašel nikdo, kdo by mohl dívce pomoct.

Maminka Stefania Naso přivedla po úplně normálním těhotenství na svět dívku, které od sedmi měsíců věku začínají postupně kamenět všechny měkké tkáně a holčičku úplně paralyzují. Na nemoc přišla tehdy, když se jí zdálo, že dcera přestává být ohebná jako všechna ostatní miminka a její pohyby záhadně tuhnou.

Měla problém s rozevíráním prstů a když se jí matka snažila ruku rozmasírovat, zlomila jí zápěstí. Na rentgenu pak přišli na to, že malá Beatrice trpí velmi vzácnou nemocí, s níž si nikdo neví rady.

Rodina Nasových teď vyzývá všechny lékaře, aby se snažili jejich dceři nějak pomoci, protože osud je pro malou Beatrice nepříznivý. Kromě toho, že se z holčičky stává živoucí socha, je prognóza jasná. Kalcifikace měkkých tkání postoupí natolik, že zasáhne i dýchací ústrojí a plíce a děvče se udusí, Beatrice celá doslova zkamení.

Související články

Další články