Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zadečky v hlavní roli! Voříškovou a Bokovou by v Americe nepustili ani na parkoviště, říká módní guru

+ Dalších 15 fotografií
Módní specialistka Alenka Šafratová sleduje kreace v Karlových Varech. Herečky Jenovéfa Boková (26) a Tereza Voříšková (29) to od Alenky schytaly za odhalené zadečky.

Jenovéfa Boková a Tereza Voříšková mají velmi pěkné postavy, a tak se rozhodly, že při slavnostním zahájení filmového festivalu potěší oko fanoušků. Zejména v partiích kolem zadečku na látce šetřily. Tereza Voříšková (28) dokonce přiznala, že její šaty stály jen necelé čtyři stovky, protože ráda nakupuje v sekáči.

Jenže hodí se odhalený zadek na červený koberec? Verdikt Alenky Šafratové je hodně tvrdý.

„Letos můžeme v Karlových Varech parafrázovat pořekadlo Dobrý den, zadky ven! Jak Tereza Voříšková, tak Jenovéfa Boková mají dokonalé postavy, na kterých se ještě nepodepsala gravitace. Což samozřejmě občas svádí k tomu, ukazovat více, než je zdrávo. Oba outfity jsou nápadité, to zase ne že ne. Ale kdyby takhle dorazily na předávání Oscarů, nepustila by je ochranka ani na parkoviště. Dámy, v určitých situacích je záhodno zůstat opravdu za dámu a neukazovat světu nahou řiť,“ sepsula obě herečky Alenka.

Související články

Další články