Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Začaly volby: O Prahu bojuje i Marek Černoch - kandidát, jaký tu ještě nebyl!

Marek Černoch zaujal své přátele na prahu čtyřicítky rozhodnutím upřednostnit před vrtkavým šoubyznysem svůj sen stát se pilotem. Splnil si ho. Teď se hodlá stát primátorem.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Marek Černoch, syn zpěváka Karla Černocha (†64), který se namísto zpívání dal na letectví a posléze politiku, je, jak jsme nedávno uvedli, na dobré cestě stát se prvním dopravním pilotem, který povede naše hlavní město.

Hvězda hnutí Úsvit Tomia Okamury a od letoška poslanec Černoch se uchází o post primátora s poměrně zajímavým programem, který představuje dost zajímavou alternativu k obvyklým nabídkám politiků.

Černoch nepůsobí dojmem šíbra s lacinými hesly, ale je pro věc fakt zapálený.

Asi nejzajímavější je urputnost, s jakou chce prosadit legislativní změny jak v přitvrzení trestů, tak v další satisfakci u fyzického násilí páchaného na dětech, seniorech a handicapovaných. Sám k tomu říká, že inspiraci našel na Slovensku: "U nás, pokud vím, existuje termín „potřebná osoba“ v rámci sociální politiky, na Slovensku mají prý status „více ohrožených“ osob a s tím i spojenou trestně právní odpovědnost. Jinými slovy, kdo se dopustí násilí na zmiňovaných osobách, je souzen přísněji, to se mi hodně líbí," říká Černoch, který umí za věcmi jít.

V pětatřiceti letech se rozhodl nechat muziky a stát se dopravním pilotem, což se mu ve čtyřiceti podařilo Teď je mu pětačtyřicet a chce se stát primátorem. Možná je to příliš smělé, ale kdo ho sleduje, ten ví, že Černoch může cokoli, jen byste ho neměli podceňovat!

Související články

Další články