Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Za rozpadem manželství Růžičkových má být Mariina minulost v německém hampejzu! Trenér Růžička údajně nemůže zapomenout

Zdroj: Facebook/archiv
+ Dalších 9 fotografií
Už několik dnů hovoří okolí nejslavnějšího hokejového trenéra republiky Vladimíra Růžičky (55) o tom, že ukončil vztah s manželkou Marií (29), se kterou byli manželé pouze něco málo přes rok. Spekuluje se, že za celou dobu nedokázal překousnout její minulost, kdy se živila jako tanečnice v německém hampejzu.

Již několik dnů se spekuluje, že teprve roční manželství trenéra Růžičky a jeho výrazně mladé manželky Marie je v troskách. V Chomutově se říkalo, že za rozpadem manželství je vzhled dcery Lejly, která údajně nemá být Vladimírovou dcerou!

Vše ale Marie vyvrátila v rozhovoru pro extra.cz: „My máme s Vláďou oba jasno. Malá je náš poklad a je nám akorát zle z těch spekulací. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu.“

Teď se ale na povrch dostala další skutečnost, a to je problém s Mariinou minulostí. Trenér Růžička údajně nikdy nepřekousl minulost své polovičky, která pracovala jako striptérka v německém pánském nočním klubu.

I když o její minulosti věděl, než s ní vstoupil do manželství, zdá se, že na Mariinu temnou minulost nikdy nezapomněl, a dokonce se s ní ani nesmířil.

Související články

Další články