Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Za Gotta Slavíka přebírala jeho dcera Charlottka. Co Mistr vzkázal z nemocnice?

Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Mistr Karel Gott (77) zase vyhrál Českého slavíka a umístil se jak jinak než na prvním místě. A jaké to bylo překvapení, když si místo něj přišla cenu převzít jeho dcera Charlotte. Ta všem oznámila, že je její otec v nemocnici, a všichni se začali strachovat o Slavíkovo zdraví. Karel Gott teď o svém zdravotním stavu promluvil přímo z nemocnice a vysvětlil, proč na Slavíky nemohl osobně přijít.

Všichni fanoušci se těšili, že Mistra Karla Gotta uvidí na předávání Českého slavíka a sám si přijde pro svoji cenu za první místo. Jenže Slavík nedorazil. Cenu převzala jeho roztomilá dcerka Charlotte. Ta měla dojemný proslov a řekla, proč tatínek na slavnosti chyběl

"Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické a nechtějí se ukazovat na kamery. Mně to nevadí a jsem na to pyšná. Tatínek vám moc děkuje, ale je znovu v nemocnici se zády, ale na Slavíka kouká! Snad jsem neudělala ostudu, tati! Díky, žes mě sem poslal pro tu cenu, konečně po dlouhé době můžu ponocovat s dospělými," řekla sebevědomě. Co Gottovi ve skutečnosti je?

Karel Gott poslal vzkaz z nemocnice a všechny svoje fanoušky tak uklidnil "Moji milí příznivci, jak jste se včera od mé dcery Charlottky dozvěděli, nemohl jsem být osobně přítomen na vyhlašování Slavíků, protože jsem opět v nemocnici. A to z důvodu komplikací po nedávné operaci páteře, kvůli kterým musím bohužel zrušit i dohodnuté pracovní závazky, minimálně na celý příští týden," začal svoje vysvětlování na Facebooku. Vše ale sledoval a na svoji dceru je náležitě hrdý. Nezapomněl ani na fanoušky, kterým za jejich podporu poděkoval

"Přímý přenos jsem však z nemocničního lůžka s nadšením sledoval a myslím, že Charlottka mě s největší noblesou zastoupila. Touto cestou bych vám chtěl srdečně poděkovat za hlasy, které jste mi i v letošním roce poslali. Obhájit vítězství je v tak silné konkurenci rok od roku těžší a já si vážím vaší neustálé přízně. Věřím, že příští rok si pro Slavíka, pokud budu v anketě nominován, již osobně přijdu. Krásnou první adventní neděli, váš Karel Gott," vzkázal Karel Gott přes sociální síť.

Tak snad se Slavík brzy zotaví a zase nastoupí na pódia v plné síle A příští rok ho na předávání cen Český slavík uvidíme!

Související články

Další články