Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z usedlé a věčně zahalené Daniely Peštové UMÍ BÝT I POŘÁDNÁ KOST: Podívejte se, jak se vystavuje!

Daniela se nezdá.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Daniela Peštová do společnosti chodí pravidelně velmi zahalená a svoje luxusní tvary nikomu neukazuje. Jenže naštěstí tomu tak není pořád. Třeba na sociálních sítích ráda ze své krásy něco ukáže!

Česká modelka Daniela Peštová (46) si společenské akce vybírá velmi pečlivě. Ještě pečlivější je pak při výběru outfitu. Snaží se zahalit snad každý centimetr svého těla. Svoji krásu tak nejspíše ukazuje pouze v soukromí partnerovi Paľu Haberovi (54).

Jenže co platí na veřejnosti, neplatí na sociálních sítích. Daniela se dala slyšet, že hodně řeší lajky na svých účtech a dělá vše proto, aby jich byl co nejvíce. Fanoušci samozřejmě nejpozitivněji reagují na fotky, kde se alespoň trochu odhalí.

Proto například na jejím Instagramu můžeme najít snímky, kde ukáže zadeček nebo celé své tělo v hodně sexy outfitu. Tak alespoň někde se všichni můžeme pokochat jejími křivkami. Snad se brzy rozhodne je ukázat i naživo na nějaké z akcí. Určitě se nemusí bát se trochu odhalit, postavu na to bezesporu má, a to i po třech dětech!

Související články

Další články