Charlize Theron

V roce 1991 vyvrcholily hádky mezi matkou Charlize Theron Gerdou a jejím otcem Charlesem. Otec obě ženy dlouhodobě týral a šikanoval. Když se schylovalo k dalšímu bití, Gerda svého manžela v sebeobraně zastřelila. Soud její obranu uznal a ona naštěstí nikdy nemusela do vězení.

Michael Jordan

Nejslavnější basketbalista světa přišel o svého otce v roce 1993. Byl zastřelen zlodějem, kterého načapal během krádeže auta. Ve voze měl hrdý Michaelův otec i dva prsteny ze šampionátů NBA, které dostal od syna jako dárek…

Jennifer Hudson

Vzpomínáte si na sympatickou asistentku Carrie Bradshaw z filmu Sex ve městě? Ta má za sebou rodinnou tragédii, kterou by nevymyslel ani Shakespeare! Její švagr, manžel sestry Julie, zastřelil její matku, bratra a synovce. Byl odsouzen na doživotí.

Patrick Duffy

Sympaťák ze seriálu Krok za krokem přišel v jednu chvíli o oba rodiče! Jeho tatínek s maminkou vedli bar v Montaně, který si vyhlédli zloději. Jejich krvelačné střílení v podniku nepřežili. Vrazi byli později odsouzeni na 75 let vězení, ale herci to rodinu nikdy nevrátilo. Možná proto si tak užíval natáčení seriálu, kde byl rovnou osminásobným otcem.

Charice Pempengco

Tahle mladičká hvězda muzikálového seriálu Glee přišla o svého otce během natáčení Základního instinktu! Její táta byl zrovna na dovolené na Filipínách, když omylem na ulici vrazil do opilce. Ten se naštval a jejího tátu ubodal sekáčkem na led.